Обласний молодіжний форум, присвячений 30-й річниці Незалежності України, пройшов у Святогірську з 22 по 25 серпня.

 

Захід організували управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації спільно з Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром та Молодіжною радою при ОДА.

 

На честь Дня Незалежності і Дня Прапора 60 молодих людей з різних куточків Донецької області зібралися разом, щоб відсвяткувати цей значущий для кожного українця день разом.

 

Разом учасники пройшли насичену програму – відвідали урочисту церемонію підняття Державного Прапору України у м. Краматорськ, побували у “світовому кафе” разом з молодіжно-сімейним центром “OAZIS”, зустрічали почесних гостей - заступника голови облдержадміністрації Юлію Костюніну та радника голови облдержадміністрації Тамару Лук’янчук, підготували флешмоб з нагоди Дня прапора, взяли участь у тематичних квестах та квізі, долучились  до Всеукраїнського фестивалю «Живий словник Незалежності», поспілкувались з головою громадської організації «Точка доступу» Анастасією Прокопенко на тему «Участь молоді на місцевому рівні»,  долучилися до інформаційного лекторію від ІТ-спеціалістів Миколая Ніколенко, Ігоря Полькіна та Максима Жиленко, які розповіли про актуальність та перспективність ІТ освіти в Україні.

 

Учасники форуму-представники громад, молодіжних рад та молодіжних центрів протягом цих днів створили інтерактивний майданчик для обміну досвідом,спланували подальші дії щодо розвитку молодіжної політики.

 

 

Additional information