Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

 

 

 

У цей день  молодіжні центри Донеччини долучилися до обласної акції «Соняшник - символ Дня пам'яті захисників України» в рамках Всеукраїнської акції вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України «Сонях пам'яті».

 

В рамках цієї акції молодіжним центрам було надіслано весь необхідний матеріал та методична підтримка, а вони в свою чергу розробили сотні соняхів, які подарували військовим.

Дякуємо всім хто долучився до обласної акції та вшануємо пам'ять наших героїв.

 

Захід проводився Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА.

 

Additional information