27.08 – 29.08 у м. Маріуполь фахівчинями КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» було проведено тренінг з навчальної програми «Молодіжний працівник».


Програма є національною та розроблено для фахівців, що працюють з молоддю. Вона базується на принципах міжсекторального та міжгалузевого партнерства та на принципах неформальної освіти, що робить її доступною для широкого кола представників суміжних галузей.


Тож, молодіжні лідери Маріуполя, представники та представниці громадського та державних секторів по роботі з молоддю, три дні поспіль були учасниками тренінгового інтенсиву, головною метою якого було надання практичних інструментів та знань для удосконалення роботи з молоддю регіону.

 

 


Завдяки Маріупольському осередку УАЛ, тренінг пройшов в атмосфері повного взаєморозуміння, комфорту та плідної співпраці.


Тренінг з навчальної програми «Молодіжний працівник» було проведено за ініціативи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА та відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Маріупольської міської ради.

Additional information