А сьогодні, 22 вересня відбулася онлайн  зустріч Донецького обласного дитячо-молодіжного центра, керівників молодіжних центрів, учасників обласного конкурсу «Кращі практики молодіжних центрів Донеччини 2021» де були оголошені  його результати.

 

Конкурс стартував у січні 2021 року.

 

Метою конкурсу є: виявлення та оцінка кращих практик молодіжних центрів для подальшого використання їх в роботі з молоддю.

 

Основним завданням конкурсу було  обмін успішним досвідом між  молодіжними центрами та розвиток молодіжного руху в регіоні. Представлені на конкурс практики належать до різних сфер молодіжної політики. Всі представлені практики сприяють забезпеченню участі молоді в житті громади.

 

За підсумками переможцями стали:

 

І місце -  Сергій Дерека,молодіжний центр “Мексика”, с. Максимільянівка з практикою «Використання автоворонки за допомогою чат бота в молодіжних заходах»;

 

ІІ місце - Сергій Дерека,молодіжний центр “Мексика”, с. Максимільянівка з практикою «Аматорське художньо- соціальне кіно»;

 

ІІІ місце - Віолетта Регунова, молодіжний центр "Арт Простір "Нарру hub", м.Слов’янськ, з практикою  «Розмовний клуб англійської мови "SpeakUP"»;

 

IV місце  -  Андрій Тимчак , молодіжний простір "ЛЕМКО-центр", с.Званівка,  з практикою «Різдвяні вертепи в Званівці»;

 

V місце -  Вадим Овчаренко, ГО "Молодіжний центр "Скаути Донеччини", м.Слов'янськ  з практикою «Туристично-краєзнавчий табір «Східна ватра»».

 

Вітаємо всіх та сподіваємось, що в наступному році буде більш учасників та цікавих практик!

 

Захід було організовано Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром спільно Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької ОДА .                           

Additional information