Конгрес жінок Донеччини «Рух до гендерної рівності в контексті міжнародних зобов’язань України»  розпочав роботу у Краматорську, 4 жовтня.

 

Метою заходу є об’єднання прогресивного жіноцтва Донеччини довкола актуальних питань політичної, економічної, громадської участі жінок у житті та розвитку регіону, а також ідеї гендерної рівності як запоруки розвитку української демократії.

 

Це перший захід, який відбувається на Донеччині в такому масштабному форматі.

 

В українському суспільстві все більше укорінюється думка про те, що гендерна рівність – це один з основних принципів існування цивілізованого суспільства.

 

«Країна розвивається, рухається вперед. Питання забезпечення рівних прав та можливостей, подолання гендерних стереотипів охоплює все більше коло людей. Для облдержадміністрації питання гендерної рівності є пріоритетним. Сподіваюсь, що Конгрес жінок Донеччини дасть змогу здійснити обмін досвідом та кращими практиками, а представники та представниці кожної з громад Донеччини, які долучилися до заходу, отримають нові ідеї, які будуть втілюватися на місцях», - наголосила заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна.

Additional information