Гра «Шлях до роботи» – це інтерактивний Telegram-bot для молоді, що за 15 хвилин вчить безпечно влаштовуватись на роботу.

 

І наступні 6 місяців ми будемо проводити інформаційні кампанії щодо гри та поширювати її по Україні.

 

Учасник гри обирає героя чи героїню – амбіційних студентів, що шукають роботу, і проходить їх історію, допомагаючи зробити правильний вибір і не потрапити в небезпеку.

Так, учасник знайомиться з ризикованими ситуаціями у працевлаштуванні та  вчиться, як у них діяти.

 

У кінці гри учасник отримує пам’ятку «Як діяти у ризикованих ситуаціях?» та приємні бонуси від Happy Monday та Career Hub , що допоможуть йому побудувати успішну кар’єру.

 

Посилання на саму гру: https://t.me/WayToWork_game_bot

 

Ми розробили цю гру, щоб молодіжні центри та молодіжні працівники могли її використовувати у цифровій роботі з молоддю і робити її майбутнє безпечнішим.

 

Запрошуємо молодіжні центри, молодіжних працівників і працівниць до співпраці. Стати партнером гри можна, поширюючи її на своїх сторінках та серед своєї молоді, як інтерактивний цифровий інструмент.

 

Для зв’язку пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або у FB – Viktor Zolotarenko. З задоволенням надішлемо вам всі необхідні промо-матеріали.

Additional information