На початку листопада 2021 року м. Бахмут  зібрав молодіжних лідерів, представників та представниць громадського та державних секторів по роботі з молоддю , викладачів, психологів,  представників молодіжної ради .

 

Протягом усього тренінгового інтенсиву   учасники тренінгу отримали теоретичні знання та практичні навички для формування та реалізації  молодіжної політики та здійснення молодіжної роботи на території громади. Впровадження програми -  це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюючи з молоддю, сприятимуть активної участі молоді та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.

 

Тренінг з навчальної програми «Молодіжний працівник» було проведено тренерками КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за ініціативи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА при підтримці управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

 

Захід проводився з урахуванням всіх протиепідемічних заходів затвердженим кабінетом міністрів України і згідно з рішенням ухваленим Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій всі учасники, які брали участь у проєкті мають  повну вакцинацію від коронавірусу, підтверджену зеленим COVID-сертифікатом.

Additional information