На сьогоді на Донеччині існує багато молодіжних центрів різних форм власності. Вони стали найкращою практикою молодіжної роботи і дуже видимою реформою молодіжної політики, особливо у частині молодіжної інфраструктури.

 

Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром, вперше у Донецькій області, було проведено навчальний тренінг за програмою «Ефективний менеджмент молодіжних центрів», якій зібрав команди 7 молодіжних центрів Донецької області.

 

Мета програми: надати знання та навички для працівників молодіжних центрів, щодо сталої, системної, планованої роботи центру, задля розвитку молодіжної політики, молодіжної роботи.

У рамках навчання учасники опанували базові інструменти дослідження потреб молоді громади та аналізу ключової проблематики, організації молодіжного простору, планування його роботи та побудови ефективної комунікації з молоддю, брендинг та позиціонування центру.

 

Було дано гарний старт для  команд, а  далі чекаємо якісних, практичних змін у роботі  молодіжних центрів.

 

Програма реалізується за  підтримки  Всеукраїнського молодіжного центру разом з Британською Радою, управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно –патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

 

Захід проводився з урахуванням всіх протиепідемічних заходів затвердженим кабінетом міністрів України і згідно з рішенням ухваленим Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій всі учасники, які брали участь у проєкті мають  повну вакцинацію від коронавірусу, підтверджену зеленим COVID-сертифікатом.

Additional information