Кожного року, 5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році. В 2011 році відзначається десята річниця Міжнародного року волонтерів 2001 року. 5 грудня 2011 року в сотні країн на чотирьох континентах був представлений перший звіт про розвиток волонтерства у світі.

 

 

Міжнародний день волонтерів на сьогодні відзначається в усьому світі з тисячами волонтерів, які беруть участь в широкому колі волонтерських ініціатив.

 

Напередодні святкування Всесвітнього (міжнародного) дня волонтера, 3 грудня Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром було проведено онлайн семінар – нараду «Чому волонтерство це важливо?» для молодіжних працівників та лідерів волонтерського руху в Донецькій області.

 

В рамках зустрічі відбулася презентація обласного проєкту "Розбудова мережі місцевих центрів молодіжного волонтеріату" з наданням дієвих інструментів і порад щодо розвитку молодіжного волонтерства на базах молодіжних центрів Донецької області, обговорення нагальних потреб координаторів волонтерів ,обговорення нагальних потреб та проблем молодіжного волонтерювання в області та "Волонтерський квіз".

Additional information