Донецький обласний дитячо-молодіжний центр спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації розробив програму «ЦіліснаЯ» для жінок Донецької області, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

Метою програми є: розвиток емоційної компетентності, досягнення осмисленої гнучкості в управлінні власними емоційними реакціями, здатності до самовдосконалення та поліпшення психоемоційного стану.

 

 

Важливим аспектом програми є підвищення толерантного ставлення жінок до невдач та невизначеності. А саме: конструктивне ставлення до помилок, розвиток практичних навички саморегуляції, набуття знань, умінь і навичок, необхідних для успішного запобігання та подолання складних ситуацій.

 

17 грудня на базі Комунального закладу "Донецький обласний соціальний центр матері та дитини" (м. Дружківка) для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах практичний психолог КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» провела перший тренінг: Як підвищити самооцінку?

 

Щороку в Україні збільшується кількість людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, що призводить до низки негативних наслідків для них: зниження рівня та якості життя, збільшення випадків домашнього насильства тощо.

 

Дуже важливо, щоб особи, які не можуть самостійно подолати негативні життєві обставини, знали й розуміли, що вони мають безліч можливостей, гарантованих державою для виходу зі скрути, в залежності від конкретної життєвої ситуації.

Additional information