Динамічне сьогодення ставить дуже високі вимоги до особистісного розвитку підростаючого покоління. Перехід від дитинства до дорослості дуже складний. Цей вік соціалізації, входження в світ людської культури і суспільних цінностей, вік - індивідуалізації, відкриття і ствердження свого унікального й неповторного «Я».

 

 

У цей бурхливий для підлітка час необхідно дати йому можливість з’ясувати особливості спілкування з оточуючими: навчити толерантному, неупередженому сприйняттю і доброзичливому ставленню до інших, формувати уміння конструктивного вирішення конфліктів. Тому, Донецький обласний дитячо-молодіжний центр  разом з Громадська організація "Молодіжний центр "Територія ініціатив""  розробив програму «ПідлітОК» для учнівської молоді.

 

Головна мета програми: формування позитивної Я-концепції підлітків, розвиток здібностей здійснювати значні зміни у власному житті, корекція самооцінки, комунікативних навичок та позиції в міжособистісному спілкуванні.

 

18 счня пройшла перша зустріч  з підлітками, де створювалася атмосфера довіри та кожен з учасників та учасниць виділили свої сильні та ресурсні сторони.

 

Проєкт реалізується за підтримки адміністрації Краматорського закладу загальної середньої освіти №22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка Краматорської міської ради Донецької області.

 

Additional information