Донецький обласний дитячо-молодіжний центр спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації розробив програму «ЦіліснаЯ» для жінок Донецької області, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

21січня на базі Комунального закладу "Донецький обласний соціальний центр матері та дитини" (м. Дружківка) практичний психолог КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» провела наступний тренінг: Сутність насильства та насильства в сім’ї. Види насильства та дії, які слід вважати насильством. Цикл насильства. Наслідки насильства. Міфи та реальність про насильство.

 

Учасниці тренінгу ознайомились з проблемою сімейного та гендерного  насильства, його ознаками, причинами виникнення, основними законами, які захищають сім'ю та жінок від насильства; формували у учасників програми нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, усвідомлення домашнього насильства, як порушення прав людини; обговорювали план подальших дій щодо профілактики жорстокої поведінки та попередження насильства у сім’ї.

Additional information