20 січня на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» в Донецькій області за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації стартував проєкт «Школа волонтерства "Технологія добра"».

 

 

 

Волонтерство – це особливий спосіб прояву діяльнісної турботи про інших. Це ресурс громади та рушійна сила до змін. За допомогою волонтерства молодь може задовольнити свої потреби, допомагаючи та відчувати свою значущість.

 

Мета проєкту : сприяти підвищенню у молоді мотивації до волонтерської діяльності, опановування основним знанням та умінням для здійснення волонтерської роботи, а також розвитку соціальної активності, навичок усвідомленого та активного власного життя. Отримані знання на тренінгах учасники зможуть використати у власних проєктах.

 

На першій зустрічі учасники та учасниці ознайомилися з навчальною програмою, розглянули історію виникнення волонтерства в Україні та світі, розкрили зміст понять «милосердя», «альтруїзм», «благодійність», «волонтер». В процесі роботи була створена довірлива атмосфера в групі.

 

Далі буде ще багато цікавих зустрічей!

Additional information