29 січня  вся Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. Цей день став  для Українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

 

 

Напередодні, цього дня 28 січня на Донеччині відбувся інформаційно-просвітницький захід «Бій під Крутами. Як це було» в якому участь приймали молодь та молодіжні центри.

 

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

 

Мета заходу є формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, готовність захищати Батьківщину.

 

Для молоді та керівників молодіжних центрів демонстрували відеоматеріали  «Меморіал – 2», «Пам’ятай про Крути” та презентували етапи історії подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.

 

Захід організовано Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки  управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Additional information