На базі Запорізького обласного центру молоді відбулися Загальні збори Асоціації молодіжних центрів України.

 

Понад 50 представників регіональних та обласних молодіжних центрів зібралися, аби напрацювати напрямки діяльності спілки на наступний рік та обрати нове керівництво, що втілить всі плани та бажання в реальність.

 

 

 

Під час першого дня роботи було презентовано звіт правління Асоціації минулої каденції, обговорено концепцію комунікаційної складової та варіанти, щодо її оптимізації.

 

Спільно з усіма присутніми мали змогу додатково обговорити цінності та місію спілки, задля внесення нових складових у функціонал роботи. Також всі учасники Загальних зборів мали можливість попрацювати у групах за напрямками, що є актуальними для їх молодіжного центру задля виокремлення потреб та їх вирішення спільними силами та ідеями.

 

Звісно, як і планувалося другий день зборів став найбільш очікуваним для присутніх, адже саме тоді відбувалося обрання нового керівництва Асоціації. Всі делегати активно долучалися до вирішення концептуальних та важливих питань, стосовно обговорення як і статуту спілки, так і кандидатів на відповідні посади в керівництві.

 

Також було вирішено о необхідності створення філій спілки в регіонах.

Additional information