20 лютого Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні! Героїв, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє України. Саме в цей день 8 років тому на Майдані загинуло найбільше активістів Революції Гідності.

 

 

Командою фахівчинь Донецького обласного дитячо – молодіжного центру  було розроблено методичні рекомендації щодо впровадження та проведення заходів, присвячених цьому дню у молодіжних центрах Донецької області, в яких максимально зручно та деталізовано прописані можливі методи проведення заходів з докладною інструкцією для роботи в онлайн – режимі та офлайн.

 

КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр». День Героїв Небесної Сотні: інформаційно-методичні матеріали

 

Сподіваємось, що наші розробки стануть у нагоді всім, хто безпосередньо працює з молоддю в громадах області і стануть джерелом натхнення як для досвідчених керівників, так і для новачків у сфері неформальної освіти.

 

Просимо керівників молодіжних центрів, фахівців по роботі з молоддю, які скористуються методичною розробкою #ДОДМЦ, за можливістю, оприлюднювати та розміщувати звітну інформацію в соціальних мережах (веб-сайтах, веб-сторінках молодіжних центрів міста, району, ОТГ) та надсилати на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Контактний номер: +38  099 710 32 73

Additional information