У рамках проєкту відбувся тренінг «Перша домедична допомога», організований Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром спільно з ГО "Підтримка психічного здоров'я - асоціація фахівців у галузі психічного здоров'я” за підтримки уряду Німеччини та Мальтійської служби допомоги м. Львів.

 

Кваліфікований тренер надав теоретичні та практичні знання про надання допомоги при нещасних випадках, розповів про комплекс простих термінових дій, спрямованих на збереження свого здоров'я і життя потерпілого.

 

Під час тренінгу молодь ознайомилась з базовими навичками першої домедичної допомоги, на тренувальних манекенах відпрацювали техніки порятунку життя: практика непрямого масажу серця, зупинка загрозливих кровотеч, допомога при пораненнях. Також відпрацювали метод Раутека, вивчили правила  власної безпеки при наданні першої допомоги.

 

Молодь висловила свої враження від тренінгу: «У сучасному житті ми можемо стати свідками нещасного випадку. Тоді доля людини залежатиме від нас. Вправи з першої домедичної допомоги дали нам впевненість у поведінці в нестандартних ситуаціях. Ми переконались у тому, що насправді надавати першу допомогу  не так і складно та страшно! Виявляється, що навіть декілька простих дій можуть врятувати людині життя».

 

За результатами тренінгу  учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

 

Проєкт проходить за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно - патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.

 

Additional information