У рамках обласної  програми «Твій вибір» розпочалися індивідуальні профорієнтаційні консультації для учнівської молоді 9-11 класів. 

 

Під час індивідуальних профорієнтаційних консультувань учнівська молодь  навчається  - користуватися інформацією та приймати на її підставі рішення. Це неможливо без достатнього рівня саморозуміння, без навичок аналізу складних ситуацій з багатьма варіантами й факторами вибору.

 

 

 

Як правило, цілком достатньо результатів тестування й бесіди, які допомагають підліткам, здолати невпевненість у собі, почуття невизначеності, розібратися в собі. Дозволяють спробувати себе в різноманітних видах професійної діяльності, щоб відчути, наскільки вони їм відповідають та отримати необхідну оцінку своєї успішності.

 

Якщо ви ще не зрозуміли, який вид професійної діяльності Вам більше підходить; не знаєте як оцінити власні здібності, інтереси, можливості та як  усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання, запрошуємо взяти участь у профорієнтаційних індивідуальних консультацій.

 

Для участі реєструйтесь ТУТ...

 

Обласна програма «Твій вибір» впроваджується Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром за підтримки  управління сім’ї, молоді  та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації

Additional information