20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

 

З метою увічнення пам’яті полеглих , популяризація їхніх подвигів на державному рівні є вкрай необхідним завданням як з морально-етичних міркувань, так і задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності, 18 лютого 2022 року  КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів Донецької облдержадміністрації було відкрито обласний етап Всеукраїнської акції «Вшануй».

 

Перша локація – Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Краматорської міської ради Донецької області. На виставці представили 13 світлин, на яких рідні та близькі загиблих бійців на війні на Сході України. Крізь призму авторських фотографій французького фотографа українського походження Юрія Білака українські сім’ї розповідають історій своїх близьких.

 

Виставка працюватиме  щоденно у просторі школи тиждень, а надалі мандруватиме молодіжними центрами області.

 

Організували виставку у Донецькій області Міністерство молоді та спорту України та Державна установа «Всеукраїнський молодіжний центр».

 

Координаторкою фотопрезентації в Донецькій області є директор Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Аліна Сорокіна.

 

З питань розміщення виставки звертайтеся за телефоном +380951358544

 

Additional information