20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

 

Саме в цей день вшановується пам’ять Героїв Небесної Сотні – 107 чоловіків та жінок, які відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє України. 20 лютого – це день героїзму, мужності та патріотизму. А ще – символ незламності українського народу та його боротьби за краще майбутнє.

 

Молодіжні центри Донецької області долучилися до Всесвітньої тихої акції «Ангели пам’яті», а також, згідно з методичними рекомендаціями, розробленими Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром та управлінням сім’ї, молоді та масових заходів Донецької облдержадміністрації, провели заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

А саме: сінемалогії з переглядом та обговорення фільму «Майдан», освітні години пам’яті, виставки стіннівок, плакатів «Герої не вмирають…», круглі столи «Причини початку Революції Гідності в Україні», інсталяції, лекції, виставки малюнків «Небесна Сотня», тощо.

Additional information