Новости

 

22 січня «Живий ланцюг Соборності»- щорічна акція, що присвячена до Дня Соборності України, де учасники символічно об’єднуються. Метою живого ланцюга є нагадування про визначну дату в історії української державності та свідчення того, що саме українці є творцями власної держави.

Але карантин зробив свої корективи, тому Донецький обласний дитячо-молодіжний центр пропонує зробити «онлайн ланцюжок єдності» не теренах інтернету та долучитися молодіжним працівникам і молодіжним центрам Донеччини.

А ДОДМЦ зробить монтаж та запустить у соцмережах та сайтах «Ланцюжок єдності». І у такий спосіб ми об’єднаємося.

Хто хоче прийняти участь дзвонити та ми все розповімо.

Контактна особа: Олена Кравчук 0999489729

Єднаймося!

У  м.Святогірськ пройшов базовий тренінг програми "Молодіжний працівник" за підтримки управління сім'ї ,молоді та масових заходів національно-патриотичного виховання.

Завдання тренінгу: забезпечити учасників необхідним базовим рівнем знань для реалізації успішної молодіжної політики; налагодити діалог між представниками різних галузей молодіжної політики; надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

Конкурс "Волонтер Донеччини"  проводився управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації з метою популяризації волонтерського руху та відзначення фізичних осіб та громадських об’єднань, які зареєстровані на території Донеччини та протягом поточного року надавали волонтерську допомогу  отримувачам на підконтрольній території області.

Тренінг буде корисним як керівникам центрів, так і молодіжним працівникам, волонтерам і тим, хто дотичний до роботи із молоддю. 

До навчання запрошуються по 2 представники від молодіжного центру, що безпосередньо працюють у молодіжному центрі, у тому числі на волонтерських засадах.

 

Зберігайте собі, ширте серед друзів і подавайте заявки!

 

Сподіваємося, ви знайдете для себе корисний проєкт і нову можливість для навчання!

По всій Україні розпочалась четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проєкту неформальної освіти “Відкривай Україну: Ідентифікація” 2020, який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну.

Реєстрація триватиме до 10 лютого за цим посиланням http://bit.ly/2sgtGky

Уже п’ятий рік Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну" проводить гейміфіковану освітню пригоду, яка навчає школярів навичок ХХІ століття, таких як робота в команді, комунікації, робота з ідеями, лідерство, проєктний менеджмент тощо.

Говорячи простою мовою, сьогодні це єдиний проєкт в Україні, який в масштабі всієї країни допомагає підліткам адаптуватися до дорослого життя, випробувати на собі реальні рольові моделі командної взаємодії, опинитися в умовах викликів справжнього життя і створити щось спільне вперше із великою командою однодумців.

“Тисячі українських підлітків вже змінили свої міста. Навчально-гейміфікована пригода, дорослі виклики, реалізований проєкт-мрія вже цієї осені захоплять українських школярів з головою. Наші фіналісти вже стали зірками реаліті-шоу «Відкривай Україну з Суспільним», яке транслюється на телеканалі UA:Перший. Ну і за традицією фіналісти проєкту зможуть вибороти навчально-ознайомчу поїздку закордон”, - розповідає Денис Блощинський, ідейник проєкту, голова правління Фундації соціальних інновацій "З країни в Україну".

Проект “Відкривай Україну: Ідентифікація” складається з кількох етапів. Спочатку учні 7-11 класів формують команду, обирають ментора - улюбленого вчителя, досліджують проблеми свого міста та генерують ідею проєкту. Наступним етапом є реалізація ідеї у своєму населеному пункті. У півфіналі проєкту в усіх обласних центрах відбудуться фестивалі освітніх інновацій  “Освітній хайп”, де оберуть переможця від області. Фінал проєкту - це велика подія у Києві, під час якої проходитимуть тренінги та розважальні заходи.

Переможці “Відкривай Україну: Ідентифікація” 2020 отримають можливість поїхати у навчальну поїздку закордон, щоб дізнатись, як їхні однолітки змінюють свою країну, та розповісти про власний досвід реалізаціїх проєктів.

“Початково самостійна реалізація ідеї відбувається на шкільному рівні. Крізь помилки та успіхи першої проєктної діяльності школярам випадає нагода набути важливого власного досвіду. Виконавши перше завдання, команди починають працювати у масштабніших реаліях: визначають проблематику свого міста та розробляють проєкт, з метою її вирішення”, - розповідають деталі організатори.

Цьогоріч Всеукраїнський проєкт неформальної освіти «Відкривай Україну» 2020 реалізується спільно з Міністерством освіти та науки, Міністерством культури молоді та спорту, за підтримки десятків партнерських організацій та небайдужих бізнесів. Долучитися до проєкту в різних ролях може кожен бажаючий. Детальну інформація про це а також можливість зареєструватися (школярам та менторам) ви зможете знайти на нашому сайті. https://www.vidkruvai.com.ua/

26 січня Міжнародний день Без Інтернету!

 

Дорогі друзі! А ви знали, що щорічно в останню неділю січня весь світ відзначає Міжнародний день без Інтернету.

 

Головна мета цього свята - повністю відвернути людей від комп'ютерів і глобальної мережі хоч би на один день, щоб прожити цей день виключно у «реальному» світі, спілкуватися з іншими людьми в «живу» або присвятити його своєму улюбленому хобі.

 

Анкета тут... 

 

Дякуємо Вас за відповіді‼

Міністерство молоді та спорту інформує про те, що Фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну» реалізується всеукраїнський освітній проєкт «Відкривай Україну» (далі – Проєкт), який спрямований на соціальну інтеграцію підлітків у суспільство, формування здорових звичок змінотворця в кожному небайдужому підлітку та виховання щирих громадян своєї держави, нова хвиля якого розпочинається у лютому 2020 року.

Основні інструменти, які використовує для цих цілей Проєкт – це навчання проектному менеджменту, критичному мисленню та м’яким навичкам. Ціннісною основою Проєкту є діяльність учасників в командах, гейміфікована онлайн-платформа, командні дослідження проблематики власних міст, втілення проєктів на основі ідеї глобального партнерства між бізнесом, владою та громадою.

Проєкт триває близько 10 місяців та складається з таких етапів:

I етап: шкільний комунікаційний етап, під час якого учні реєструються на онлайн-платформі (https://www.vidkruvai.com.ua/) і формують команди, обирають менторів, досліджують проблематику свого міста та формують ідею проєкту, яку презентують на рівні школи;

II етап: міський етап проєктної діяльності, під час якого команди мають реалізувати проєкт в своєму місті та досягнути поставленої мети, зняти відео- презентацію завершеного проєкту та розмістити її на онлайн-платформі;

III етап: півфінал проєкту, який пройде одночасно в понад 20 обласних центрах країни у форматі фестивалів освітніх інновацій «Освітній Хайп», де команди презентуватимуть свої проєкти перед регіональним журі, познайомляться з експертним середовищем міста та своїми однолітками, оберуть переможця від області з метою подальшої презентації проєкту під часфіналу;

IV етап: фінал у форматі великої події у київському Палаці спорту для всіх учасників проєкту та жителів столиці, а також низки подій для фіналістів та експертного середовища на десятках різних локацій міста Києва.

У 2020 році організатори Проєкту планують покращити досягнуті результати щодо залучення молоді та збільшити кількість учасників процесів громадянської освіти в регіонах, охопивши Проєктом понад 300 містечок України та залучивши понад 1500 шкіл та 22000 школярів, шляхом створення середовища для розвитку юних змінотворців по всій Україні.

Контактні особи:

Світлана Кашенець, керівниця проєкту, тел. +380686066375;

Ірина Малиновська, асистентка поєктного менеджера,  тел. +380501550595.

Додаткова інформація:

офіційні сторінки проєкту «Відкривай Україну» в соцмережах:

https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/;

https://www.instagram.com/vidkruvai.ukrainu/?utm_source=ig_embed

відеоінструкція реєстрації учасників на онлайн

https://www.facebook.com/vidkruvai.ukrainu/videos/252245515448031/

Дочірні категорії

Additional information