Вакансія колоритного та незабутнього ЄВС у Туреччині!

Організація Gaziantep Eğitim ve Gençlik Derneği (GEGED) була заснована в 2007 році в місті Газіантеп деякими вчителями та місцевими волонтерами. Їх місією є створення сильної молоді з ключовими компетенціями та новими навичками, знаннями та компетенціями у суспільному житті та сприяння миру у світі серед молоді з різних культур, походження, етніки та рас. Завдання волонтерів: - допомога молодіжним кампаніям, семінарам та щоденним виданням GEGED; - волонтери приєднаються до навчальних занять та ігрових годин із сирійськими та афганськими дітьми у центрах неформальної освіти для біженців; - візьмуть участь в англійських клубах для розмов з молоддю; - приєднаються до курсів турецької та арабської мов, які проводять місцеві волонтери; - допомога в організації для наших міжкультурних вечорів і т.д.

Де? Газіантеп, Туреччина

Коли? 1 вересня - 29 жовтня 2020

Фінансування: - проєкт фінансується програмою Erasmus +; - усі витрати на візу, страхування, проживання, харчування та міжнародні проїзні витрати покриваються повністю; - волонтер також отримуватиме кишенькові гроші щомісяця. Вимоги: - вік 18 - 30 років; - знання англійської мови; - ви вмотивовані приєднатися до проєкту; - активність і комунікабельність! Надсилайте своє CV та мотиваційний лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У темі листа вкажіть «EVS in GEGED».

Дедлайн: 15 серпня

Деталі:

https://www.facebook.com/stella.youth/posts/2895615507317837?__xts__%5B0%5D=68.ARC5VAUAlABoyvuNBdY5wXG2nqwdIqk4YoFjtJtxkD_8lXs9KUg4tYLckNk6hnl5m_27BvLzvEFY_Fq7R_Ka68mWuSuDwh1UiBGQLSn3_3b0Rnp46AYGvAUj2hSWKHzqQNeOGrtM6PSefwva5dQOdBjjvb7gZEVtKSWQ-MZY5bDUxcfhUqBZ-iyEuYFijhIAa9qiMD-A6hlrt5iysx7VV34VQRHhQDkX6MX7YTPbkCBwvVLbrGJhVZpKbkJVJCALUCPJvMHAXt9V5CctovcIwKLLhZNXw1ZZQ2XYEUxpCFF31pYa5nfDpdS3QNN7-ePj9rjyhugHS0yt8jOzt4aaF-jLd1SA&__tn__=K-R

 

 

 

STARTUP COURSE — безкоштовна онлайн програма для стартап-підприємців

Мрієш про власну справу, але не знаєш з чого почати? Маєш бізнес, але хочеш вивести його на новий технологічний рівень? Годинами креативиш та маєш цінні ідеї?

Startup Course — це експрес-програма для майбутніх засновників IT-стартапів, які:

мають бажання працювати над собою генерують інновації/ідеї в ІТ готові взяти 100% знань від кращих менторів Маріуполя та України

Протягом 2 місяців ви дізнаєтесь все про ІТ-індустрію стартапів, проведете краш-тест ідеї та створите власний технологічний проєкт.

Готовий перевірити свою ідею на виживання?

Реєструйся за посиланням: https://bit.ly/33z9vyu. Перетворюй креативний намір у реальний бізнес.

Деталі програми можна подивитись тут: https://www.1991.center/startupcourse

Дедлайн для заявок — 7 вересня. Участь у Startup Course безкоштовна. Почни шлях стартап-підприємця вже у вересні!

 

 

 

 

Програма «Startup Course» реалізується ГО «SocialBoost» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Міжнародний онлайн-форум Civil Match Forum! Goethe-Institut Ukraine запрошує 21-24 вересня громадські організації на Civil Match Forum for international partnerships: The new normal — чотириденний онлайн-форум однодумців для спільної роботи над проєктами та обговорення форматів міжнародної співпраці під час і після пандемії. Що у програмі: - участь у чотириденному онлайн-форумі де ви: розробите проєкт міжнародної співпраці, запітичите його та отримаєте шанс виграти 3 000 євро на його втілення; - познайомитеся з представниками громадських організацій з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Франції, Грузії, Німеччини, Молдови, Польщі та Росії; - дізнаєтеся більше про Civil Society Cooperation Program від Міністерства закордонних справ Німеччини й підвищите свої шанси успішно пройти відбір.

Де? онлайн

Коли? 21 - 24 вересня

Фінансування: - участь у форумі є безкоштовною; - можливість виграти 3000 євро!

Вимоги: - запрошуються представники громадських організацій з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Франції, Грузії, Німеччини, Молдови, Польщі та Росії, що вільно володіють англійською мовою.

Подати заявку: https://inshtypeform.com/to/K3hr8lPV…

Дедлайн: 23 серпня Деталі: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/83…

 

 

 

Конкурс грантів «Інноваційні ідеї розвитку культури благодійності» Zagoriy Foundation оголошує грантовий конкурс проектів, направлених на розвиток культури благодійності в Україні.

Розвиток культури благодійності – це місія Zagoriy Foundation. Ми працюємо над цією метою через трансляцію кращих практик та формування трендів благодійності. Мета грантового конкурсу: Підтримка проектів, що сприятимуть формуванню культури благодійності в Україні, через впровадження навчальних програм, нових підходів та залучення людей до благодійності.

Тематики конкурсу:

• Згуртованість, мобілізація громади та міжсекторальна співпраця для розвитку благодійності

• Просвітництво у сфері благодійності

• Популяризація благодійност.

і В рамках грантового конкурсу Фонд може надавати фінансову підтримку громадським організаціям, у тому числі спілкам, союзам, асоціаціям та іншим об’єднанням громадських організацій, благодійним організаціям, у тому числі благодійним фондам та міжнародним благодійним фондам, що офіційно зареєстровані на території Україні та мають код неприбутковості.

Розмір гранту: до 300 000 грн Термін подання заявок: до 01.09.2020 року

Розгляд проектних заявок триває протягом чотирьох тижнів після дати завершення конкурсу. Деталі : https://zagoriy.foundation/granti/

Additional information