Конкурс "Волонтер Донеччини"  проводився управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації з метою популяризації волонтерського руху та відзначення фізичних осіб та громадських об’єднань, які зареєстровані на території Донеччини та протягом поточного року надавали волонтерську допомогу  отримувачам на підконтрольній території області.

Очільник області Павло Кириленко вручив волонтерам Донеччини відзнаки Президента України "За гуманітарну участь у антитерористичній операції" та подяки Донецької облдержадміністрації.

Кращі волонтери та громадські організації визначались у 5 номінаціях:

1) допомога, надана мешканцям Донецької області під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2;

2) формування здорового способу життя та профілактика негативних явищ;

3) надання допомоги учасникам АТО/ООС та членам сімей загиблих (тих, які пропали безвісті) військовослужбовців;

4) культурно-мистецьке, спортивне волонтерство;

5) екологічне волонтерство.

Тетяна Трашутіна, як координаторка обласного координаційного центру волонтерів посіла I місце в номінації : «Допомога, надана мешканцям Донецької області під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Обласний координаційний центр було створено на базі комунального позашкільного навчального закладу» Донецький обласний дитячо-молодіжний центр»  за особистою ініціативою начальника управляння сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації- Лілії Золкіної.

За час роботи центру мешканцям області було надано більш ніж 500 психологічних консультацій та було прийнято, оброблено та позитивно вирішено біля 900 заявок. Жодна родина, організація чи окрема людина не залишилася без допомоги. Сотні звернень та сотні вдячних дзвінків – ось загальний результат роботи обласного координаційного центру волонтерів.

Висловлюємо подяку всім волонтерам, ініціативним волонтерським групам, координаторам волонтерів за якісну та оперативну роботу. Бажаємо міцного здоров`я, наснаги та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у волонтерській справі.

 

Additional information