У  м.Святогірськ пройшов базовий тренінг програми "Молодіжний працівник" за підтримки управління сім'ї ,молоді та масових заходів національно-патриотичного виховання.

Завдання тренінгу: забезпечити учасників необхідним базовим рівнем знань для реалізації успішної молодіжної політики; налагодити діалог між представниками різних галузей молодіжної політики; надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

Учасниками тренінгу були лідери та активісти громадських організацій,  які працюють з молоддю; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Під час тренінгу учасники та учасниці, крім отриманих знань та усвідомлення  понять, отримали відповіді на хвилюючи питання, мали можливість попрактикуватися, обмінятися досвідом, знайти партнерів для реалізації спільних проєктів в молодіжній роботі

Молодіжна політика може бути функціональною тільки тоді, якщо вона розробляється у тісному партнерстві з молоддю, ширшим суспільством та експертною  спільнотою.

Молодь зараз розглядається як цінність. Тому 13 нових молодіжних працівників вже готові впроваджувати свої креативні ідеї ради молоді та силами самої молоді.

Additional information