Ковід та карантинні обмеження з нами вже понад рік. Ми вже перестали злитися на нові зміни в нашому житті, майже всі освоїли Zoom і Google-meet та інші діджитал інструменти. І вже десь знаходимо свої плюси у всьому цьому.

Але ще не всі люди приймають небезпечну ситуацію такою якою вона залишається наразі та нехтують засобами індивідуального захисту.

Тому ДОДМЦ запроваджує конкурс соціальної реклами з метою попередження поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед молоді.

 

Створіть соціальне рекламне відео, де ви закликаєте до дотримання всіх протиепідемічних заходів, дотримуючись наступних правил:

  • відео повинно бути українською мовою
  • не більше 1 хв.
  • формат AVI. MP4

Кількість відеороликів, які можуть бути надіслані однією людиною необмежена.

 

Надішліть відео на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з вашими контактними даними до 30 квітня.

 

Як ми будемо обирати переможця?

 

Всі соціальні реклами, які ви надішлете  ми  розмістимо на сторінках у Фейсбук https://www.facebook.com/KramatorskDODMC та Instagram https://www.instagram.com/dod_mc, де за сумарною кількістю лайків (САМЕ НА ЦИХ СТОРІНКАХ) часом на 4 травня 12.00 буде обраний переможець, який отримає грошову винагороду в розмірі 1000 грн.

 

Щодо питань звертайтеся у приватні повідомлення на наші офіційні сторінки.

Additional information