У рамках проведення Всеукраїнської акції вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України «Сонях пам'яті», Донецький обласний дитячо-молодіжний центр оголошує обласну акцію «Соняшник - символ Дня пам'яті захисників України».

 

29 серпня в Україні офіційно відзначають День пам’яті загиблих захисників бійців АТО, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен бути тим символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА проводить обласну акцію «Соняшник- символ Дня пам'яті захисників України».

 

Якщо ваш молодіжний центр вирішив провести такий майстер-клас, то треба лише заповнити анкету до 1 серпня

 

https://forms.gle/K94QrE1h42FgkH9a9

 

Ми з радістю вам допоможемо.

Additional information