12 cерпня відбулась онлайн-зустріч з керівниками молодіжних центрів Донецької області за темою «Обласна програма “Рейтинг молодіжних центрів Донеччини”, результати ІІ кварталу» та оприлюднення результатів опитування “Я і Covid-19”.

 

Під час зустрічі начальник управління сім'ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна привітала усіх з Днем молоді та подякувала керівникам молодіжних центрів за роботу.

 

За результатами рейтингової таблиці, в другому кварталі:

 

І місце: Молодіжний центр «380 Volt», м. Курахове, керівник Катерина Волкодавець та Молодіжний центр «Крок до мрії», с. Новомихайлівка, керівник Катерина Мерзлікіна;

 

ІІ місце: молодіжний центр «Happy HUB», м. Слов’янськ, керівник Олеся Бабушкіна та молодіжний центр «Greenwitch», cмт.Олексієво-Дружківка, керівник Вікторіяі Сяба;

 

ІІІ місце: Молодіжний центр «Інтрига», м. Білозерськ, керівник Євгенія Магуряк та Молодіжний центр «Вільне», с. Вільне, керівник Валентин Громовий.

 

Також під час зустрічі були розглянуті питання щодо обізнаності молоді про вакцинацію.

 

Продовжуємо розвивати свою молодь та молодіжні центри. Тому пам'ятаємо, що жодного заходу для молоді без участі молоді на всіх етапах.

Additional information