7-9 грудня фахівці КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» були активними учасниками національної конференції “Лабораторія співпраці”.

 

Головна мета конференції - обмін досвідом міжсекторальної співпраці за шістьма ключовими темами: партнерство з місцевою владою – як заручитися підтримкою та розвинути стале партнерство; волонтерський менеджмент – як зібрати команду і мотивувати волонтерів; форс-мажор, ризики та помилки – що робити і як діяти? комунікації – як розказати про проєкт, щоб про вас всі знали; додаткові ресурси – як залучити більше можливостей для реалізації проєкту; громада-бізнес – побудова сталого партнерства.

 

 

 

В рамках дискусійної панелі  "Волонтерство для чи волонтерство заради?" Донецький обласний дитячо-молодіжний центр презентував проєкт «Розбудова мережі місцевих центрів молодіжного волонтеріату», як приклад успішної реалізації волонтерської програми на базах молодіжних центрів Донецької області.

Конференція проводилася в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості», який фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.

 

Additional information