В середині грудня на базі Дружківської міської центральної бібліотеки ім. Лесі Українки зібралися фахівці по роботі з молоддю з усієї місцевої громади на тренінг державної програми «Молодіжний працівник».

 

Представники та представниці бібліотек, будинків культури та творчості, закладів освіти та школи мистецтв три дні поспіль активно вивчали основні засади молодіжної політики, інструменти реформ, форми та методи обґрунтованої роботи з молоддю в Україні.

 

Якісна реалізація молодіжної політики  здійснюється саме через установи, що працюють з молоддю, у тому числі молодіжні центри, інститути громадянського суспільства, консультативно-дорадчі органи, молодіжну роботу, яку здійснює молодь, або яка здійснюється разом із молоддю й орієнтована на її  всебічний розвиток.

 

Тренінг з навчальної програми «Молодіжний працівник» було проведено тренерками КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за ініціативи та підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради  з дотриманням  усіх протиепідеміологічних норм.

Additional information